Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Gwiazdki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Gwiazdki. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 1 marca 2012

Zielone gwiazdki.

Przepraszam za pustki na blogu, ale ten ten tydzień był wyjątkowo ciężki... z utęsknieniem czekam na weekend, aby móc wreszcie odpocząć i z powrotem naładować bateryjki... 

Dopiero wczoraj w nocy zmyłam galaktykę i na szybko pomalowałam paznokcie.
Nie jest to nic nadzwyczajnego, ponieważ zwyczajnie nie mam czasu, ani mocy.


Lakierem podkładowym jest Mollon - Turquoise Azure - 17 dostępny m.in. tu klik. . Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że wysycha bardzo szybko. Więcej na temat samego lakieru niebawem w bezpośredniej recenzji. Brokatowym zdobnikiem domalowałam paseczki, a na trzech paznokciach dokleiłam zielone gwiazdki. Całość pokryłam topem.

Pozdrawiam!


wtorek, 18 października 2011

Gwiazdeczki


  Miały być kwiatki, a wyszły gwiazdki :D. No cóż, psikus ;P.

Lakier podkładowy to jeden z holograficznych lakierów, które wygrałam w rozdaniu u Ewalucji klik klik Niedługo możecie spodziewać się recenzji ;).

Gwiazdki namalowałam przy pomocy cienkiego pędzelka oraz fioletowej farbki akrylowej.

Na wskazującym wyszły lekkie prześwity, ponieważ gdzieś się dotknęłam, a później już mi się zmywać i poprawiać poprostu nie chciało.

Aaa i przepraszam za "kurzą" łapkę - lewa dłoń :D nie pokazałam wskazującego, bo się bawiłam w upiększanie i nic ciekawego z tej zabawy nie wyszło ;P. Nie zmienia to jednak faktu, że noszę sobie teraz te pazurki, bo są takie hmm.. sympatyczne ;)).

Skórki suche - wiem ;/ muszę je jakoś ekstremalnie nawilżyć, bo są strasznie przesuszone.

Oby do czwartku i kolejny długi weekend... może tym razem lepiej zagospodaruję czas i się ze wszystkim wyrobię! Matura co raz bliżej, a mi jak nigdy nie chce się uczyć, tzn w sensie takim, że jak kiedyś coś jako tako mi wchodziło do głowy tak teraz nie mogę się na niczym skoncentrować ;/. Normalnie mam dość. Rozumie mnie ktoś ? :P

Ps. Wam też wyświetla jakieś ostrzeżenia wchodząc na mój blog ? ;/ co ja mam z tym zrobić :[ echhh :(





sobota, 16 lipca 2011

Mariza 35

  Na wstępnie chciałam podziękować Dominice, YoAnce, Karoli i Madziulce  za nominacje ;D jak znajdę chwilę czasu to odpiszę :)). Dziękuję jeszcze raz dziewczyny ;*.

 Dziś przedstawiam Wam lakier Mariza 35.
Zdjęcia pokazują go jako bardziej intensywny niż jest rzeczywiście. Tak swoją drogą to dziwne. Chcemy zrobić zdjęcie intensywnemu kolorowi to go przygasza, a lakier, który sam w sobie jest przybrudzony aparat przedstawia jako super nasycony hm...

Wg mnie jest to przykurzony pomarańcz.
Nakłada się go lepiej niż poprzednika, ale gorzej niż dwa pozostałe, które już Wam pokazywałam.
Schnie jak pozostałe czyli szybciutko.

Na zdjęciach standardowo 2 warstwy.
Podoba mi się ten kolorek.
Wykończenie jak pozostałych czyli kremowe i na pewno nie jest to matowe wykończenie ;).

Udziwniłam troszkę mani poprzez naklejenie  różowego kwiatuszka i pomarańczowej gwiazdki. Żeby nie było za nudno przykleiłam po kilka różowych i złotych piegów.


Jak Wam się podoba taki kolorowy manicure ? ;)





Pojemność: 5 ml
Cena: 3 zł
Dostępność: http://www.mariza.com.pl/ - poprzez konsultantkę oraz niektóre małe, stacjonarne drogerie.

niedziela, 22 maja 2011

Granacik z Miss Sporty

  Takie pazurki miałam na Sylwestra 2010/11.
 Ten piękny, głęboki granacik to Miss Sporty 328.
Patrzę teraz do buteleczki i widzę, że już mam go malutko. Nie wiem czy nadaje się jeszcze do malowania.

Bardzo podoba mi się ten granat.
Z tego co pamiętam krył bardzo dobrze. Na pazurkach zapewne mam 2 warstwy ;-).
Aplikacja.. cóż nie lubię malować lakierami z Miss Sporty, bo dla mnie pędzelek jest zbyt gruby.
 Ale dla tego koloru - opłaca się pomęczyć ;).

Cena: ok. 5 zł

Na granaciku, który sam w sobie wygląda cudnie ponaklejałam pieguski, z których miał wyjść rok 2010 i 2011. Ale wyszło troszkę mało przejrzyście.  
Widzicie te cyferki czy nie bardzo ? ;) 

Do tego na kciukach zrobiłam iskierki, fajerwerki ? nie wiem co to miało być ;-).

 Sylwestrowe pazurki wyglądały więc tak jak na zdjęciu obok :).

Podobają się ? ^^ 

Prawie lato, a ja prezentuje sylwestrowego mani :D przepraszam ;). Po prostu chciałam zaprezentować ten piękny kolor!:)

środa, 13 kwietnia 2011

lovely color mania 234

Na wstępie przepraszam za jakość zdjęcia :(. Pożyczyłam cyfrówkę i tak sobie na nią czekam.
Zdjęcia robione wczoraj wieczorem, telefonem przy lampce.


Lakier to lovely 234 :) Jest to mój ulubiony lakier i niestety już do wyzucenia. Rozcieńczalnik nie daje rady, ale już końcówka także wybaczam.

To brudny róż, konsystencja lakieru była bardzo dobra, a pędzelek wygodny w obsłudze ^^.

Teraz lakier nakłdało się bardzo ciężko przez co nałożyłam zbyt grubą warstwę i niektóre pazurki wydają się  bułkowate.

Nadal nie mam czasu żeby przysiąść do pazurków
:(. W piątek lub sobotę postaram się dać coś ambitniejszego.

Pozdrawiam :)

edit. Ostatnie zdjęcie to moje pazurki w tym samym lakierze, ale z grudnia. Dodaje to zdjęcie, bo lepiej widać kolor. [zdjęcie skopiowane z wizaz.pl, ponieważ usunęły mi się zdjęcia z dysku;/ )