Miały być kwiatki, a wyszły gwiazdki :D. No cóż, psikus ;P.
Lakier podkładowy to jeden z holograficznych lakierów, które wygrałam w rozdaniu u Ewalucji
klik klik Niedługo możecie spodziewać się recenzji ;).
Gwiazdki namalowałam przy pomocy cienkiego pędzelka oraz fioletowej farbki akrylowej.
Na wskazującym wyszły lekkie prześwity, ponieważ gdzieś się dotknęłam, a później już mi się zmywać i poprawiać poprostu nie chciało.
Aaa i przepraszam za "kurzą" łapkę - lewa dłoń :D nie pokazałam wskazującego, bo się bawiłam w upiększanie i nic ciekawego z tej zabawy nie wyszło ;P. Nie zmienia to jednak faktu, że noszę sobie teraz te pazurki, bo są takie hmm.. sympatyczne ;)).
Skórki suche - wiem ;/ muszę je jakoś ekstremalnie nawilżyć, bo są strasznie przesuszone.
Oby do czwartku i kolejny długi weekend... może tym razem lepiej zagospodaruję czas i się ze wszystkim wyrobię! Matura co raz bliżej, a mi jak nigdy nie chce się uczyć, tzn w sensie takim, że jak kiedyś coś jako tako mi wchodziło do głowy tak teraz nie mogę się na niczym skoncentrować ;/. Normalnie mam dość. Rozumie mnie ktoś ? :P
Ps. Wam też wyświetla jakieś ostrzeżenia wchodząc na mój blog ? ;/ co ja mam z tym zrobić :[ echhh :(