sobota, 21 stycznia 2012

ACTA


Co o tym sądzicie ? „Wrzucam ten film nakręcony przez Krzysztofa Gonciarza z kanału WybuchająceBeczki żeby pomóc Mu rozprzestrzenić ten film. Większość ludzi nie wie co to takiego jest ACTA, a dzięki temu filmikowi, ludzie dostrzegą problem w jakim cała społeczność internetowa może się lada chwila znaleźć.”

wg mnie te całe ACTA to jedna wielka paranoja
i kolejna rzecz mająca na celu utrudnienie życia zwyczajnym ludziom...


Jeśli popieracie ten sprzeciw opublikujcie go na swoich blogach.
Kto wie... może pomoże?

17 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. W sensie ACTA ? czy to co wyżej napisałam ?

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. czytałam o tym dzisiaj dużo.. to jest chore i zaszło za daleko ! mam nadzieję, że to nie zostanie podpisane.. W POLSCE ROBI SIE PANSTWO POLICYJNE NIESTETY ! wolności człowieka i obywatela są zagwarantowane w konstytucji a tutaj się je ogranicza ! brak słów.

  OdpowiedzUsuń
 4. a nom prawda, prawda... i z jednej strony jest to po prostu przykre.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdaje się, że właśnie przez tą ustawę shakowano strony rządowe. Rozgłos gwarantowany, ale wątpię, żeby efekt był pozytywny >_<

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja trochę tej sprawy nie ogarniam -.- Łudzę się, że 'rozejdzie się to jakoś po kościach'.

  OdpowiedzUsuń
 7. Popieram! Miałam o tym wczoraj napisać, ale nie zdążyłam- na pewno dzisiaj udostępnię. Ostatnio wpadłam w sidła serialu Plotkara, a teraz? Nie mogę tego oglądać! Od czego będzie teraz internet?!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wątpię by to pomogło. Już dawno dogadano się w tej kwestii i raczej żadne internetowe protesty tego nie zmienią :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak naprawde sprawa ma sie oprzec o prawa autorskie i pilnowanie sprzedarzy podróbek według mnie albo nas mało to dotknie albo rozejdzie się pokościach. Po za tym kilka kraji podpisało tą ustawe a filmiki odnich czy blogi są dalej

  OdpowiedzUsuń
 10. Najlepsze jest to, że ciągle trąbią w tv o tematach zastępczych - a to jedna partia wymyśli sobie karę śmierci, a to ktoś inny wprowadzi ustawę, która wywoła protesty...
  Yasminella, ACTA ma na celu głównie inwigilowanie prywatnych osób. Ale niestety nie każdy o tym wie, bo jak pisałam, ciągle wymyślane są tematy zastępcze, żeby jak najmniej ludzi wiedziało o tym pakcie :(

  OdpowiedzUsuń
 11. w 100% popieram cię. to jest jakaś głupota. po zamknięciu wszystkich stron do czego by nam był potrzebny internet. mam nadzieję że nie dojdzie do podpisania.

  OdpowiedzUsuń
 12. Popieram "NIE dla ACTA", musimy zrobić coś przeciwko temu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Popieram sprzeciw!
  Opublikowałam u siebie!

  OdpowiedzUsuń
 14. NIE dla ACTA! Dlaczego państwo chcę nas kontrolować? My im nic nie zrobiliśmy. Oni myślą, że poprzez wyłączenie internetu znajdą piratów internetowych. Ciekawa jestem w jaki sposób skoro usuną wszystkie strony? Dla mnie to naprawdę chore! Nie chcę mieszkać w państwie, w którym nie ma wolności słowa!
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie<3. Także notka na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
 15. kurde niech lepiej pilnują hakerów i chronią sięć przed nimi, a nie blokują zycie normalnym obywatelom, nawet ni ebedzie można napisać sobie na gg do kolezanki ze boli kogoś glowa bo ktos bedzie monitorował twoją rozmowe o ile GG przetrwa. Przzede wszystkim to jest sprzeczne z nasza konstytucją, gdzie tu jest prawo do głosu? gdzie tu jakas demokracja.. drugie Chiny chcą zrobić ( bez obrazy) ale tak sie chyba dzieje..

  OdpowiedzUsuń

Na wszelkie pytania odpowiem pod postem.
Dziękuję za wyrażenie swojej opinii :)